Galka.MountLab.net
Poligon doświadczalny Damiana Gałki.

Strona główna

Najnowsze newsy

Możliwość komentowania została zablokowana.

22 maja 2007
Przez całą zimę próbowałem zmobilizować siebie do ćwiczeń fizycznych. Poszukiwałem kogoś, z kim mógłbym ćwiczyć (bo w grupie zawsze raźniej). Wielokrotnie rozmawiałem o tym ze swoimi znajomymi. Niestety ciężko było nam dograć wspólny czas wolny. Wszystko zaczęło się od egzaminów sprawnościowych, jakie były przeprowadzone jakiś czas temu z STORATcie. Ich wyniki lekko mnie załamały i dały mi wiele do myślenia. Robienie pompek i brzuszków w domu już mi nie wystarczało.
Wczoraj wybrałem się na siłownię wraz z Marcinem Raszczyńskim, ale nie mieliśmy obuwia zmiennego i nie było o tej godzinie instruktora. W związku z tym postanowiliśmy zapoznać się z planem i spróbować ponownie później, a na razie nawodnić organizmy w pobliskim Lamusie. Z pomocą przyszedł nam również Piotrek Biniecki. Po chwili pojawiły się Justyna z Magdą i Asią, które umówiły się na plotki. Chyba ich pierwotny plan nie został zrealizowany. W końcu to jeden z najpopularniejszych lokali w okolicy i wszyscy znajomi się tutaj spotykają. Po jakimś czasie pojawił się również Sergiusz z kolegami.
Dzisiaj natomiast urwałem się na chwilkę z pracy i pojechałem do Radomska. Tutaj spotkałem się z kolegą, jeszcze z czasów technikum i późniejszych studiów, Kubą Kowalskim. Miałem okazję poznać trzy ciekawe firmy, które aktualnie poszukują kadry kierowniczej. Wypiłem też kawę w bardzo miłym towarzystwie.
Późnym popołudniem, po pracy, wraz z Marcinem i Piotrkiem wybraliśmy się kawałek za Kluki, gdzie znajduje się tor kartingowy. Pojeździliśmy trochę na gokartach mając przy tym kupę frajdy. Wieczorem postanowiliśmy zrealizować nasz wczorajszy plan i dotarliśmy w końcu na siłownię. Pod okiem instruktora zmuszaliśmy organizmy do wysiłku. Zapowiada się ciekawie.

Komentarze:

Ale jazda :D Ile to kosztuje i jak długo można pojeździć?

(Magda / 27-05-2007 godz. 18:58:10)

Z tego co pamiętam to chyba 10zł za 5 minut, więc raczej dość drogo. Choć z drugiej strony sprzęt i momentami jego naprawa też kosztuje. Marcin już rozglądał się w internecie za gokartami na sprzedaż. Jest tylko problem z miejscem, w którym można by sobie pojeździć prywatnym sprzętem.

(Damian Gałka / 27-05-2007 godz. 19:22:50)

Hejka. Dzisiaj znalazłem na allegro śmigadełko za 3.500 które osiąga 200km/h. Co o tym sądzicie?

(biniu / 28-05-2007 godz. 22:07:36)

Kod zabezpieczający przed automatami.