Galka.MountLab.net
Poligon doświadczalny Damiana Gałki.

Strona główna

Najnowsze newsy

Możliwość komentowania została zablokowana.

2 kwietnia 2008
W ostatnich dniach kończyłem kolejne zaległe sprawy. Wśród nich znalazły się takie drobnostki jak rozpoczęte kiedyś, a nie dokończone przez wiele miesięcy podstrony dotyczące np. mojej zabawy w geocaching. Ostatnio jednak brakuje mi czasu i/lub motywacji do dalszej zabawy i jedynie na co się skusiłem to gra terenowa zaproponowana przez kolegę Radka (ZYR) polegająca na odwiedzaniu punktów osnowy geodezyjnej pierwszego rzędu (POLREF). Moja dokumentacja znajduje się na kolejnej podstronie ZYR 130 – gra terenowa – POLREF.

Częste wyjazdy w połączeniu ze specyfiką tej gry ułatwiają mi trochę zadanie. W odróżnieniu od typowych geocache'y tutaj nie trzeba się tak męczyć, nie ma zagadek, kopania w ziemi, większych wyzwań... punkty są raczej ogólnodostępne. Do większości z nich można dojechać lekko modyfikując wstępnie zaplanowaną trasę. Ostatnie kilkadziesiąt czy kilkaset metrów można przejść na nogach. Jest to też ciekawym przerywnikiem podczas nudnych służbowych podróży.

W najbliższym czasie nie planuję odwiedzać więcej punktów, więc inni uczestnicy zabawy nie muszą obawiać się konkurencji z mojej strony. Mój dzisiejszy wpis do logu skrzynki został odebrany jako "wejście smoka", co nie było moim zamierzeniem, a wynikało jedynie z braku czasu na przygotowanie dokumentacji.

Komentarze:

Kod zabezpieczający przed automatami.