Galka.MountLab.net
Poligon doświadczalny Damiana Gałki.

Strona główna

Najnowsze newsy

Możliwość komentowania została zablokowana.

21 października 2008
Ponieważ od dluzszego czasu poszukiwalem dla siębie jakiejs dzialki ewentualnie mieszkanka, ktore moglbym spokojnie nazwac swoimi czterema katami, a ostatnio nadarzyla się okazja zakupu chciałem z niej skorzystac. Nie jest to co prawda wymarzona dzialka w gorach, a tylko mieszkanko w bloku, ale bardzo ciekawe i dość duze. Niestety w tym momencie nie jestem w stanie sfinansowac calosci, wiec pomyśląlem o kredycie hipotecznym. Wydawalo się to dość proste i oczywiste szczegolnie, gdy posiadam ponad 60% wartosci nieruchomosci.

Rozpoczalem analizowanie poszczegolnych ofert bankow i kompletowania wymaganych dokumentow. Po wybraniu interesującej i w moim odczuciu korzystnej oferty w poniedzialek, 20 pazdziernika, wybralem się do oddzialu banku. Majac w rece juz wypelniony wniosek i wymagane dokumenty czulem się dość pewnie. W oddziale banku okazalo się, iz w tym dniu ulegly zmianie prawie wszystkie wytyczne dotyczace udzielania kredytow hipotecznych i dowiedzialem się, ze nie posiadam juz w tym banku zdolnosci kredytowej. Coz za szok! Nawet na kredyt w zlotowkach.

Niewiele myśląc spakowalem dokumenty i udalem się do kolejnego banku, ktorego oferte wczesniej rozwazalem. Ta sama informacja o braku zdolnosci kredytowej. Podobnie w nastepnym i nastepnym... Czasami zmienialy się jedynie niektore limity, ale ogolnie z pieciu odwiedzonych bankow nie moglem starac się o kredyt w zadnym z nich. Lekko zdenerwowany i podlamany wrocilem do domu. Od tego momentu zaczely się poszukiwania juz nie korzystnej oferty z wielu dostepnych na rynku, ale takiej, z ktorej moglbym w ogole skorzystac.

Tak oto, kryzys finansowy na rynkach swiatowych i panika polskich bankow odbila się na mojej osobie.

Komentarze:

Obecnie to szybciej wybudujesz w

(Arek S. / 25-11-2008 godz. 07:49:44)

Arku, ciesz

(Damian Ga / 3-12-2008 godz. 20:09:45)

Kod zabezpieczający przed automatami.