Galka.MountLab.net
Poligon doświadczalny Damiana Gałki.

Strona główna

Najnowsze newsy

Możliwość komentowania została zablokowana.

15 maja 2009
Do połowy maja, poza pracą, starałem się uporządkować zaległe sprawy. Zaczęło się od nocek przed komputerem i usuwania śmieci z serwera, gdzie umieszczona jest m.in. ta strona internetowa. Obiecałem rewolucję, więc był to jeden z małych kroczków w jej stronę.

Przy okazji przyszedł czas na lokalne dyski twarde, gdzie zwolniłem też wiele miejsca. Głównie usuwając redundantne pliki. Troszeczkę lepiej też zorganizowałem sobie backupy. Z tym, że tutaj jest więcej pracy do wykonania. Uporządkowałem też całą partycję z mapami. Zarówno rastrowymi jak i wektorowymi. Nagle znalazło się kilka GB wolnego miejsca.

Kolejna sprawa dotyczyła w końcu mojego samochodu. Od jakiegoś czasu hałasowało mi jedno z łożysk. Sądziłem, że jeszcze jeden kurs, jeszcze jeden wyjazd i je wymienię. To tak w ramach oszczędności, aby nie wymieniać za wcześnie. Trwało to i trwało, aż w końcu hałas i stukania zaczęły mnie drażnić. Gdy nadszedł czas na wymianę okazało się, że moje oszczędności kosztują mnie dwa razy tyle. Poza łożyskiem wymiany wymagały też bębny, bo łożysko przekręciło się dalej.

Komentarze:

Kod zabezpieczający przed automatami.