Galka.MountLab.net
Poligon doświadczalny Damiana Gałki.

Strona główna

Najnowsze newsy

Możliwość komentowania została zablokowana.

26 lipca 2009
W wiadomosci z 27 czerwca 2009 wspominałem o slubie i weselu Magdy i Roberta, gdzie wspaniale się bawilismy. Mniej wiecej w tym samym okresię dostalismy tez zaproszenie na slub i wesele Karoliny i Kuby, ktore odbeda się w pazdzierniku. Teraz na poczatku lipca razem z Magda zostalismy zaproszeni na kolejne uroczystosci. W dniu 25 lipca slub i wesele Ani i Piotrka (kuzyna Magdy) oraz we wrzesniu Gosi i Arka, mojego kuzyna.

Z Belchatowa wyjechałem juz 22 lipca, aby odwiedzic Magde w WZW Jawor oraz oczywiscie zajac się kilkoma sprawami w Natura Park. Tego samego dnia, wieczorem byłem swiadkiem wystepow teatru ognia. Dość ciekawy pokaz, choc te w Belchatowie podobaly mi się bardziej. W czwartek 23 lipca, gdy Magda pracowala, ja udalem się do Natura Park pozamykac sprawy zwiazane z bezprzewodowym dostepem do internetu na terenie osrodka. Nastepnego dnia zwiedzalem zakamarki i okolice osrodka, w ktorym pracuje Magda. Jak przystalo na wojskowy zespol wypoczynkowy skrywa on wiele tajemnic. Przynajmniej ja nakrecam siębie w ten sposob penetrujac sciezke po sciezce :)

W piątek wieczorem pojechalismy do Zagorza, a w sobote rano do Przeworska, gdzie zarezerwowalismy pokoj w hotelu. Slub i wesele Ani i Piotrka odbywalo się w Markowej, wiosce niedaleko Przeworska i ?ancuta. Ciesze się, ze mialem mozliwosc poznac czesc rodziny Magdy. Zadowolony tez byłem z decyzji dotyczacej hotelu i dojazdow taksowkami czy samochodami wraz z rodzina.

W tym roku czeka nas jeszcze zabawa we wrzesniu i pazdzierniku. Mam nadzieje, ze rownie udana jak dotychczas.

Komentarze:

Nie przepracowuj si

(Tata Julki / 16-10-2009 godz. 13:04:16)

Oooo prosz

(Damian Ga / 22-10-2009 godz. 11:28:27)

Kod zabezpieczający przed automatami.