Galka.MountLab.net
Poligon doświadczalny Damiana Gałki.

Strona główna

Najnowsze newsy

Możliwość komentowania została zablokowana.

26 lipca 2009
W wiadomości z 27 czerwca 2009 wspominałem o ślubie i weselu Magdy i Roberta, gdzie wspaniale się bawiliśmy. Mniej więcej w tym samym okresie dostaliśmy też zaproszenie na ślub i wesele Karoliny i Kuby, które odbędą się w październiku. Teraz na początku lipca razem z Magdą zostaliśmy zaproszeni na kolejne uroczystości. W dniu 25 lipca ślub i wesele Ani i Piotrka (kuzyna Magdy) oraz we wrześniu Gosi i Arka, mojego kuzyna.

Z Bełchatowa wyjechałem już 22 lipca, aby odwiedzić Magdę w WZW Jawor oraz oczywiście zająć się kilkoma sprawami w Natura Park. Tego samego dnia, wieczorem byłem świadkiem występów teatru ognia. Dość ciekawy pokaz, choć te w Bełchatowie podobały mi się bardziej. W czwartek 23 lipca, gdy Magda pracowała, ja udałem się do Natura Park pozamykać sprawy związane z bezprzewodowym dostępem do internetu na terenie ośrodka. Następnego dnia zwiedzałem zakamarki i okolice ośrodka, w którym pracuje Magda. Jak przystało na wojskowy zespół wypoczynkowy skrywa on wiele tajemnic. Przynajmniej ja nakręcam siebie w ten sposób penetrując ścieżkę po ścieżce :)

W piątek wieczorem pojechaliśmy do Zagórza, a w sobotę rano do Przeworska, gdzie zarezerwowaliśmy pokój w hotelu. Ślub i wesele Ani i Piotrka odbywało się w Markowej, wiosce niedaleko Przeworska i Łańcuta. Cieszę się, że miałem możliwość poznać część rodziny Magdy. Zadowolony też byłem z decyzji dotyczącej hotelu i dojazdów taksówkami czy samochodami wraz z rodziną.

W tym roku czeka nas jeszcze zabawa we wrześniu i październiku. Mam nadzieję, że równie udana jak dotychczas.

Komentarze:

Nie przepracowuj się tak bardzo. Życia szkoda ;)

A póki co zapraszam do siebie: www.belchatowbiega.cba.pl

(Tata Julki / 16-10-2009 godz. 13:04:16)

Oooo proszę ciekawa inicjatywa. Gratuluję!

(Damian Gałka / 22-10-2009 godz. 11:28:27)

Kod zabezpieczający przed automatami.