Galka.MountLab.net
Poligon doświadczalny Damiana Gałki.

Pracuję nad

Adres:

http://galka.mountlab.net

Zakres prac:

webdesign, CMS

Technologie:

XHTML, CSS, MySQL

Historia prac i prognozy

Jak już wspominałem witryna http://galka.mountlab.net jest laboratorium, moim poligonem doświadczalnym, na którym eksperymentuję doskonaląc swoje umiejętności lub ucząc się nowych technologii. Zapewne praca nad tą prywatną stroną internetową nigdy nie dobiegnie końca.

Pomysły na wygląd tej strony internetowej, jej treść, przeznaczenie oraz wybór technologii ciągle ewoluują. Początkowo była to jedynie skromna wizytówka w internecie. Następnie chciałem zaprezentować swoje prace nad innymi stronami www i drobne eksperymenty, więc powstało portfolio. Potem pojawił się mój życiorys i kilka podstawowych informacji o mnie. Ostatnio zainteresowałem się "standardami sieciowymi" oraz potęgą XHTMLa i CSS. Aktualnie (za namową znajomych) zauważalne są tutaj również elementy charakterystyczne dla blogów, internetowych pamiętników.

Poniżej możesz zapoznać się z poprzednimi szablonami tej strony internetowej.

venus.wsb-nlu.edu.pl/~dgalka magnoom.csc.com.pl 1
magnoom.csc.com.pl 2 magnoom.csc.com.pl 3
galka.mountlab.net 1 galka.mountlab.net 4

Jeśli jesteś zainteresowany umieszczeniem na własnej stronie internetowej odnośnika do mojej strony proszę o skorzystanie z gotowego kodu poniżej (w kodzie uwaga na znak złamania linii w ścieżce dostępu do pliku). Jeśli masz propozycję zmiany elementu graficznego w tym odnośniu tak, aby odpowiadał Twojemu szablonowi, proszę o kontakt ze mną przed jego opublikowaniem.

Poligon doświadczalny Damiana Gałki

<a href="http://galka.mountlab.net" title="Poligon doświadczalny Damiana Gałki"><img src="http://galka.mountlab.net/external/galka.mountlab.net/↵ 80x15_galka.mountlab.net.gif" alt="Poligon doświadczalny Damiana Gałki" width="80px" height="15px" /></a>