Galka.MountLab.net
Poligon doświadczalny Damiana Gałki.

Mój profil

Zawsze uważałem, że nie można oceniać rzeczy, których się nie zna. Nadal uważam, że jeszcze siebie nie poznałem, więc ciężko jest mi pisać cokolwiek o sobie. Postanowiłem podeprzeć się tym co można znaleźć w internecie na temat mojego imienia, znaku zodiaku, itp. ciekawostek.

Jeśli jednak zależy Ci na konkretnych informacjach na temat mojej osoby zapraszam do zapoznania się (na dole tej strony) z moim życiorysem (cv) lub kontaktu ze mną (Kontakt). Jeśli informacje tutaj podane nie wystarczą, aby zaspokoić Twoją ciekawość pozostaje mi jedynie polecić zapoznanie się z treścią w poszczególnych działach na stronie. Być może odkryjesz coś co ucieka mojej uwadze.

Imię - Damian

Społecznik. Życzliwy i przychylny. Osobowość, która lubi nieść pomoc innym w cierpieniach. Do pieniędzy przywiązuje wagę o ile są mu one potrzebne.

Powyższa definicja pochodzi ze strony www.imiona.parapsycholog.com.pl

Imię niewątpliwie greckie, pozostało do dziś niewyjaśnione. Damian łagodzi obyczaje, skłania do zgody i kompromisów. Damian jest mężczyzną o temperamencie, który daje mu silna w horoskopie planeta Wenus. Owi "synowie Wenus" wygłaszają wyważone poglądy, obce są im skrajne stanowiska, swoje decyzje konsultują z całym otoczeniem i wszystkim chcieliby dogodzić. Z racji wrodzonego zmysłu harmonii mają ucho wrażliwe na muzykę, a oko na piękne malarstwo, modę i architekturę.

Powyższa definicja pochodzi ze strony Znaczenie imion męskich.

Znak zodiaku - Rak

Osoby urodzone pod znakiem Raka są trochę egoistami żądnymi sławy. Nie lubią krytyki i bardzo przejmują się opinią otoczenia. Ambitne, wytrwałe i cierpliwe. Uparci w swoich poglądach. Prowadzą życie energiczne, pracują aktywnie zawodowo. Ich decyzje są zawsze przemyślane, przeanalizowane i odpowiedzialne. Mają wyjątkową pamięć. Chociaż sympatyczni, są jednak kapryśni i zmienni, nie lubią iść na ustępstwa. W stosunkach z ludźmi przejawiają duży instynkt, który ostrzega ich przed niebezpieczeństwami. Lubią ciepło domowego ogniska, wzajemne zrozumienie i harmonie współżycia. Mają bogate życie wewnętrzne. Posiadają uzdolnienia do języków obcych. Często zapadają na schorzenia piersi.

Powyższa definicja pochodzi ze strony www.parapsycholog.com.pl

Kontakt