Galka.MountLab.net
Poligon doświadczalny Damiana Gałki.

Strona główna

Najnowsze newsy

Możliwość komentowania została zablokowana.

11 sierpnia 2006
Jak wspominałem przed wyjazdem weekend spędziłem w Rzeszowie i okolicach na treningach i pozorowanej akcji nocnej zespołów STORAT. Tuż przed wyjazdem na forum geocache.pl pojawiła się informacja o nowej skrzynce w okolicach Leska. Założyli ją redaktorzy Gazety Codziennej Nowiny, wraz z dwójką osób z forum. Niestety gazeta nie jest wydawana w Łodzi, ale dzięki znajomym w Rzeszowie udało mi się zdobyć numer z artykułem zawierającym współrzędne i wskazówki (Nowiny 28-30 lipca 2006, Zakopaliśmy skarb. Znajdź go!). W niedzielę późnym popołudniem, jadąc z Rzeszowa w Bieszczady, zahaczyłem o Kamień Leski - kilkudziesięciometrowej wysokości ostaniec. Po ponad 30 minutach poszukiwań znalazłem skarb. W nim wiele gadżetów, z których wybrałem sobie firmową koszulkę i smycz. Kilka dni później, po uzgodnieniu z redakcją, skrzynkę zakopałem ponownie dorzucając do niej kilka rzeczy od siebie. Zgodnie z informacją znalezioną w skrzynce w drodze powrotnej udałem się do Redakcji Nowin po dodatkową nagrodę niespodziankę - program Corel Photo Album 6 oraz rozmowę na temat zabawy. Najprawdopodobniej w poniedziałkowym wydaniu Nowin ukarze się artykuł ze zdjęciem mojej ucieszonej, nieogolonej gęby :D Właśnie wspólnie pracujemy nad opublikowaniem namiarów na skrzynkę w internecie.
Być może Ci z Was, którzy zastanawiali się nad udziałem w zabawie geocache teraz mają dowód na to, że czasami można uzyskać nawet więcej, niż sama frajda z poszukiwań.

Podsumowując ostatni tydzień:
- czeka mnie jeszcze trochę treningów związanych z nawigacją w ciężkim terenie, a przede wszystkim w ciężkich warunkach;
- jeśli kiedyś będę miał możliwość wyprowadzę się w góry, które kocham;
- coraz bardziej również podoba mi się jazda samochodem terenowym i momentami pojawiające się problemy jak jego powieszenie, utopienie czy zabawy z blokowaniem dyferencjałów, itp.

Komentarze:

no no no tydzień pełen wrażeń. Gratulacje kolejny skarb na koncie

(tomek / 11-08-2006 godz. 18:40:24)

Ale przygoda, tylko pozazdrościć :)
My jutro wybieramy się na urlop, więc zaraz zerknę na mapę skarbów, może ona nas trochę poprowadzi ;)

(Magda / 11-08-2006 godz. 19:07:50)

Gratuluję, mam nadzieję że podałeś link do swojej strony WWW ? Pozdrawiamy

(Marcin Skrzypiński / 15-08-2006 godz. 16:28:12)

Nie, adresu swojej strony www nie podawałem. W poniedziałkowym wydaniu Nowin artykułu nie było, ale może spowodowane jest to świętem i specjalnym wydaniem. Poczekam jeszcze kilka dni ;)

(Damian Gałka / 15-08-2006 godz. 22:30:08)

Kod zabezpieczający przed automatami.